Kierownik Serwisu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
  • uprawnienia SEP E/D,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne,
  • analityczny i logiczny sposób myślenia,
  • sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • odpowiedzialność, kreatywna postawa oraz dobra samoorganizacja.

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu robót,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Kluczowe zadania:

  • planowanie przeglądów i prac serwisowych,
  • sprawdzanie stanu technicznego obiektów,
  • utrzymywanie kontaktów z klientem – właścicielem obiektu,
  • utrzymanie powierzonych obiektów w ciągłej eksploatacji,
  • nadzór nad pracownikami w zakresie terminowości i jakości wykonanych prac,
  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i standardów jakościowych.

Oferujemy:

  • nowoczesne warunki pracy w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • bieżący kontakt z najnowszymi technologiami,
  • pracę pełną wyzwań i prestiżu,
  • właściwą i przyjemną atmosferę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wsparcie w przypadku dalszego kształcenia.
Dokumenty aplikacyjne zawierające CV prosimy wysłać na adres: rekrutacja@elmontgrupa.pl

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.